produkuje.jpg

Oferta 

taśmy transportujące i napęd 

TAŚMY TRANSPORTUJĄCE W PRZEMYŚLE

Sprawdzone urządzenia w produkcji, dla hal i magazynów. Prezentujemy najlepszą ofertę taśm transportujących i napędu do przenośników taśmowych.

analiza_rysunku.jpg

Taśmy transportujące

Oferujemy taśmy transportujące PCV/PU i gumowe przeznaczone do przenoszenia ładunków prostych, sztukowanych, wielkogabarytowych i sypkich w wielu sektorach przemysłu. Mogą transportować ładunki w linii prostej, po skosie i po łuku. Posiadają atest FDA.

Taśmy modularne

Wykorzystywane do różnych zadań, między innymi w przemyśle spożywczym, kosmetycznym lub motoryzacyjnym. Taśmo modularne wyróżniają się budową modułową oraz powierzchnią dostosowaną do transportu wybranego ładunku. Posiadają certyfikat FDA.

hala przemuslowa.jpg

Tekmat - urządzenia dla przemysłu

Taśmy transportujące

Taśmy PCV/PU, do przemysłu spożywczego, kosmetycznego, farmaceutycznego, motoryzacyjnego, hutniczego, szklarskiego i wielu innych.

Taśmy modularne

Powierzchnia taśmy może być gładka, perforowana, antypoślizgowa, żeberkowane lub opatrzona specjalnymi wypustkami. Poszczególne moduły są wymienne.

Przeguby Cardana

Służą do łączenia wałów, na które nawinięta jest taśma transportująca ładunki. Wyprodukowane ze stali nierdzewnej, oksydowanej, kadmowej, węglowej, chromowanej lub zwykłej.

Okleiny na bębny

Okleiny na bębny są powszechnie używane do zabezpieczania taśm transportujących prze ześlizgnięciem z bębna. Sprawiają, że przylega ona do powierzchni wału i nie ulega nadmiernym napięciom.

Nasze projekty

 

systemy przenośników taśmowych

silnik
press to zoom
zaklad fabryka
press to zoom
spawanie
press to zoom
tekmat 1
press to zoom
rysuje
press to zoom
pilarka
press to zoom
maszyna rury
press to zoom
inzynier_test
press to zoom
2-2-
press to zoom
1/1

Zapoznaj się z pełną ofertą

szybka dostawa i szeroki wybór urządzeń przemysłowych