Flowers midair

Pomysł na dekorację wnętrza?

Korek ścienny - ekologiczny i naturalny design

Proponujemy Państwu wygodne rozwiązania do domu i biura. Prezentujemy szereg produktów, które cechują się wieloma zaletami. Korek jest surowcem ekologicznym, który otrzymuje się z kory dębu korkowego. Robi się to poprzez okorowanie pnia i grubszych gałęzi rośliny jednocześnie nie uszkadzając tkanek wewnętrznych. Efektem tych działań są łatwo oddzielające się grube płaty pomarszczonej kory, która jest silnie zdrewniała. Ich osuszenie oraz obróbka termiczna pozwoli na otrzymanie elastycznego, bezpiecznego dla otoczenia i środowiska materiału, który posłuży w wielu gospodarstwach domowych jako element wystroju i wykończenia wnętrz. Nasz sklep oferuje bogaty wybór produktów z korka naturalnego, jednym z nich jest między innymi płyta korkowa, którą można montować na ścianę lub jako specjalny podkład izolujący podłogi.

 
 

Korek jako produkt do domu

Wśród artykułów, które proponujemy naszym klientom znajdują się także wyroby z korka naturalnego służące do termoizolacji pomieszczeń. Pomaga w tym korek w rolce, który montowany na ścianach wycisza pomieszczenie i zapewnia odpowiednią temperaturę. Na podobnej zasadzie instaluje się korek pod panele lub parkiet czy terakotę. Ma on za zadanie niwelować drgania podłoża oraz zabezpieczać wnętrze przed utratą ciepła.

korki do butelek.jpg
korki talarki.jpg
parkiet korkowy.jpg

tapeta samoprzylepna

Polecamy Państwu tapety samoprzylepne z korka naturalnego, które są wyjątkowo proste w montażu. Spełniają wiele funkcji, są odpowiednikiem tablic korkowych i dodatkowo stwarzają izolację termiczną.

Tablice korkowe

Służą do zamieszczania nań notatek, adresów, numerów telefonów. Choć dziś wszystkie informacje gromadzimy na urządzeniach mobilnych, nic tak nie pozwala zapamiętać istotnej sprawy, jak rzucająca się w oko karteczka przytwierdzona do tablicy korkowej.

Korek w rolce

O różnej ziarnistości, bardzo uniwersalny produkt, który można montować na ścianę zamiast tablicy korkowej lub jako podkład pod podłogi.

 
pierre-bamin--OxULF61eEM-unsplash.jpg

Doradzimy i zaoferujemy rabat

Szukasz czegoś dla siebie ?
W naszym sklepie znajdziecie Państwo wyjątkowe produkty z korka naturalnego
tel: 48 331 65 50 lub 535 000 25.  Zapoznaj się z naszą witryną i obecną ofertą. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.

 

Kontakt

ul. Staromiejska 10A, Radom

+48483316550

Dziękujemy za przesłanie!